KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15774103

nr 1577 4103

Oidentifierad konstnär. Signerad E Sjöborg, Svanar. Olja på duk, 21x27 cm, yttermått inklusive ram: 37x43 cm

Utrop:

300 kr

måndag 13 november 2023
kl 18:15:47